Program Bovec maratona 2019

Samo še teden dni nas loči do največje športne prireditve na Bovškem. Da pa boste tekači in obiskovalci še bolje pripravljeni na prihodnji konec tedna objavljamo podrobnejši PRGOGRAM Bovec maratona 2019.

 

PETEK, 13. 9. 2019

 

Stergulčeva hiša                              

  • ob 19. uri : »Moja kariera« - Urška Žolnir in  Jure Košir
  • ob 20. uri : » Vpliv teka na staranje, kaj se lahko naučimo od Kazimire Lužnik« - Jasmina Kozina Praprotnik in Urban Praprotnik

 

SOBOTA, 14. 9. 2019

 

Bovški trg

  • 7.00 – 19.00: DJ Youz
  • 8.00 – 1.00: Dogajanje na stojnicah in gastronomska ponudba
  • 8.30 - 15.00: Varstvo za otroke in delavnice
  • 8.40 - 8.50: Ogrevanje tekačev Fun run
  • 8.50: Nagovor župana Bovca g. Valterja Mlekuža (otvoritev BM)
  • 8.58. Himna Bovec maratona s Petrom Della Bianca
  • 9.00: Štart teka Fun run
  • 9.10: Nastop Športnega twirling kluba Deskle
  • 9.25: Prihod prvega tekača v cilj
  • 10.10 – 10.20: Ogrevanje tekačev teka na 21 in 42 km
  • 10.28: Himna Bovec maratona s Petrom Della Bianca
  • 10.30: Štart teka na 21 in 42 km
  • 10.45: Podelitev priznanj tekačem na 8 km absolutno
  • Nastopi : ob 10.55 Plesni studio Artfit Mojce Maurič
                     ob 11.00:  Plesna šola Urška
                     ob 11.10: Športni klub Twirling Deskle
                     ob 11.20: Plesni studio Artfit Mojce Maurič
                     ob 11.25: Plesna šola Urška
                     ob 11.30: Otroci iz vrtca Bovec
  • 11.50: Prihod prvega tekača na 21 km
  • 13.00: Podelitev priznanj tekačem na 21 km absolutno
  • 13.10: Nastop Pihalnega orkestra Salonit Anhovo
  • 13.20: Prihod prvega tekača na 42 km
  • Nastop pihalnega orkestra ob prihodu prve ženske na 42 km
  • 15.15: Podelitev priznanj tekačem na 42 km absolutno
  • 15.30: Bovški harmonikaši
  • 16.00: Rock skupina 8 Energy
  • 16.30: Prihod zadnjega tekača na 42 km
  • 16.35: Nastop  akrobatske skupine Go Breakers
  • 17.00: Štart otroških tekov »Kuža pazi tek«
  • 18.45: Podelitev otroški teki
  • 18.55: Nastop akrobatske skupine Go breakers
  • 19.00-1.00: Zabava z Dejanom Vunjakom in Barabami

 

Celoten program bo povezoval Bojan Makovec.